O firmě

Energus

Firma Energus byla založena v roce 1993 a již od začátku se snaží spolupracovat s lidmi, kteří mají blízko ke sportu a zajímá je kvalita jejich života. Naším cílem není pouze tyto výrobky prodávat, ale podílet se aktivně na prohlubování znalostí v oblasti zdravé a sportovní výživy mezi zainteresovanou veřejností. Každý sport, každá fáze tréninku, každý sportovec si žádají něco jiného a proto je třeba individuální přístup ke každému z našich zákazníků. Jedině tak lze dosáhnout spokojenosti na obou stranách, fungující přípravek a tedy i spokojený zákazník je alfa a omegou celé rovnice.
Naším motem je najít pro každého zákazníka individuálně nejvhodnější a vysoce kvalitní přípravek, který mu pomůže k lepšímu výkonu či zkvalitní jeho život.

Firma Energus je přímým dovozcem firem Champion Nutrition, Twinlab, Cytosport, Nature´s Plus, SAN, Promax, Carbboom do České republiky. Rádi bychom Vás krátce seznámili s charakteristikami jednotlivých firem. To co je spojuje je kvalita a originalita jejich výrobků.

Champion Nutrition

Moto firmy: Chceme zlepšit zdraví a výkonnost pomocí výzkumu, inovací produktů a vzděláváním. 
Firma Champion Nutrition je výrobcem kompletní řady sportovní výživy pro profesionální atlety, vzpěrače a širokou sportovně aktivní veřejnost. Firma byla založena v roce 1983 a svou silnou reputaci vybudovala díky vysoce kvalitním výrobkům s výbornou chutí. Firma Champion disponuje vlastním GMP certifikovaným výrobním zařízením ve městě Sunrise na Floridě. Díky tomu má Champion úplnou kontrolu nad průběhem výroby a může tak garantovat nejvyšší kvalitu výrobků se skvělou chutí. Výrobky firmy Champion Nutrition Vám pomáhají dostat se až na vrchol. 

Twinlab

Twinlab patří do společnosti ISI Brands Inc. a vyrábí více než 200 produktů v té nejvyšší kvalitě ve svých vlastních výrobních zařízeních. Twinlab klade důraz na kontrolu celého výrobního procesu, počínaje kontrolou surovin až po konečný produkt. 
Firma Twinlab má již více jak 30 let v motu jeden jednoduchý cíl, zásobovat své zákazníky produkty (vitaminy, minerály, sportovní výživu, aminokyseliny a speciality) ve všech možných formách (tablety, kapsle, prášek, tyčinky a tekutou formu), které jsou vyrobeny podle nejnovějších vědeckých poznatků, za nejpřísnějších farmaceutických standardů. 

Twinlab zdobí celá řada prvenství v historii sportovní výživy:
- první kompletní řada aminokyselin
- první kompletní řada rybích olejů
- nejkomplexnější a nejpokročilejší spektrum antioxidantů
- řada vitaminů a minerálů ve formě kapslí, která je velmi dobře přijímána alergiky

Nature´s Plus

Firma Natures Plus funguje na trhu více než 30 let. Jejím cílem je přivádět na trh výrobky pouze z nejkvalitnějších surovin, které jsou vyrobeny za nejpřísnějších farmaceutických a technologických podmínek. Ve výrobě je použito pouze nejnovějších technických zařízení. 
Poslední výzkumy v oblasti výživy dokazují, že vitaminy a další doplňky výživy hrají hlavní roli v prevenci před nemocemi. Výsledkem těchto faktů je příliv neznámých výrobků a firem na trhu, kterým nejde o zdraví zákazníků, ale o rychlý zisk. Firma Nature`s Plus jde jinou cestou. Nature`s Plus odmítá snižovat kvalitu na úkor ceny a díky tomu patří její výrobky mezi světovou špičku. 
Výrobky firmy Natures Plus dodávají energii a zlepšují kvalitu života. Tímto motem se firma řídí již od založení a chce v něm i nadále pokračovat.

CytoSport

Firma CytoSport byla založena v roce 1998 otcem Gregem a synem Mikem Pickettovými. Od té doby vyrostla do špičkového výrobce sportovní výživy určené pro atlety a aktivní veřejnost na všech stupních výkonnosti. Nejdůležitějšími kritérii u všech výrobků jsou kvalita a chuť! Firma CytoSport se při výrobě nových produktů řídí vědeckými výzkumy a zkušenostmi sportovců a výsledkem jsou výrobky, které fungují, posunují Váš výkon výše a výborně chutnají. 
Motem firmy je heslo – Driven by Science – Inspired by Performance – Řízeno vědou – Inspirováno výkonem. 
Firma CytoSport disponuje vlastním výrobním zařízením, kde vyrábí všechny práškové a tekuté výrobky. Zde se prování veškeré testování výrobků, tím může firma CytoSport garantovat bezpečnost a čistotu výrobků. 

Nutrend

Společnost Nutrend je oficiálním dodavatelem Českého olympijského výboru. Značka Nutrend je neoddělitelně spjata se sportem a do svého širokého portfolia doplňků výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce se špičkovými sportovci. 
Právě šířka spektra produktů, nesmlouvavý důraz na kvalitu a aktivní postoj v boji proti dopingu jsou základem úspěchu a řadí společnost NUTREND mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl.

Promax

Firma Promax vyrábí tyčinky Promax od roku 1996, orientuje se na vysokou kvalitu surovin a vynikající chuť! Tyčinky Promax jsou zcela přírodní a napomáhají sportovcům a aktivním lidem ke zdravému životnímu stylu a dosažení lepších výkonů . Filozofie firmy vychází z následujících bodů: 1. výjimečnost – Promax naslouchá zákazníkům a plní jejich sny 2. skvělá chuť 3. prvotřídní kvalita složení a surovin 4. férová cena.

Carbboom

Firma Carbboom je výrobcem jedinečných energetických přípravků – gelů, žvýkaček, nápojů a regeneračních mixů. Cílem firmy je přispět k vyšším výkonům a lepšímu pocitu z života – dobít energii! Carbboom používá při výrobě jen nejkvalitnější suroviny, přírodní ovocná pyré a koncentráty na ochucení. Veškeré výrobky jsou bez umělých barvi, sladidel a ochucovadel.

SAN

Firma SAN pomáhá atletům dosahovat lepších výkonů, zvyšovat svalovou hmotu a odbourávat tukovou tkáň od roku 1996. Firma SAN je nejinovativnější firmou na trhu se sportovní výživou, nové vědecké poznatky ihned aplikuje v praxi a díky tomu jsou její výrobky špičkou v oboru. 

 
 
Twinlab - špičková kvalita / výborná chuť

KONTAKTY ENERGUS:

Tel: 257315023
Tel: 603267236
Email: info@energus.cz
 
»
Champion nutrition Natures plus Cytosport Twinlab Supreme Protein San Carbboom Nutrend Nutrixxion
 
«