Obchodní podmínky

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží mezi společností Energus s.r.o. (dále jen „provozovatel“) a jejími obchodními partnery (dále jen „kupující“).


Prodejce a dodavatel zboží:

Energus s.r.o., Na Cihlářce 3 Praha 5 15000
IČ 49620461
DIČ CZ49620461

Provozovatel:

Energus s.r.o., Na Cihlářce 3 Praha 5 15000
IČ 49620461
DIČ CZ49620461

Kupující

Koncový zákazník – při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech. Právní vztahy prodávajícího s koncovým uživatelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, jakož i předpisy souvisejícími. Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem.


Bezpečnost a ochrana informací
Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

Otevírací doba

Objednávky přes internetový obchod na adrese www.energus.cz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Objednávání

Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. Objednávat je možno následujícími způsoby:

  • prostřednictvím elektronického obchodu na www.energus.cz (dále jen „e-shop“)
  • elektronickou poštou na adrese info@energus.cz
  • telefonicky na čísle 257315023 a 603267236
  • přijaté objednávky jsou závazné.
 

Odstoupení od smlouvy

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží v případě, že zboží objednal jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit níže uvedené podmínky:

a) Odeslat dopis (nejlépe e-mailem na adresu info@energus.cz) s textem: „Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR č. (číslo faktury) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na účet číslo: ………………….". Datum a podpis.

b) Zboží doručit na adresu prodávajícího spolu s přiloženou kopií výše uvedeného dopisu.

c) Zboží odesílané a doručené zpět na adresu prodávajícího, musí být v původním nepoškozeném obalu, nejlépe nerozbalené, nesmí být použité, musí být nepoškozené a kompletní spolu s kopií dokladu o zaplacení. Neposílejte zboží na dobírku - nebude převzato. Doporučujeme Vám zboží pojistit. V případě nedodržení některé z uvedených náležitostí má prodávající právo odmítnout vrácené zboží nebo poměrně snížit částku, za kterou bude zboží přijato zpět.

d) Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet, složenou či si je můžete vyzvednout v hotovosti a to nejpozději do 30 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.


e) V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady prodávajícího zpět. Prodávající je oprávněn účtovat kupujícímu případné další vzniklé náklady.

Informace o produktech

Informace o produktech v e-shopu prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží.

Platební podmínky

Dobírkou:
Za Vámi objednané produkty zaplatíte přímo doručovací službě ( Česká pošta, PPL).

Převodem na účet:
číslo účtu 109700 051/0100, Komerční banka, příjemce: Energus s.r.o., variabilní symbol (číslo faktury). Poté na e-mail: info@energus.cz zašlete údaje o plátci, abychom mohli platbu identifikovat.

Na fakturu:
Tato služba je určena pro V.I.P. zákazníky, nutno domluvit individuálně.

Dodací podmínky

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu info@energus.cz

a) Expresní doručení – služba PPL či Česká pošta obchodní balík 
Zboží je odesláno buď v den objednávky (u objednaného zboží do 11 hodin) nebo následující pracovní den ( u objednávek došlých po 11 hodině) a to jako pilná expresní zásilka. Tzn. u zákazníka je maximálně do 3 pracovních dnů od odeslání. objednávky (resp. ode dne připsání platby na náš účet, platíte-li bankovním převodem).

b) Osobní vyzvednutí:
Vaše produkty je možno si vyzvednout osobně na naší pobočce.

Ceny poštovného

Poštovné se řídí ceníkem uvedeným níže:

Cena zakoupeného zboží

Poštovné 

do 3000 Kč

160 Kč

nad 3000 Kč

zdarma

 

Záruční podmínky

Záruční podmínky na zboží se řídí Reklamačním řádem prodávajícího.

Ochrana osobních údajů

Veškeré nakládání s osobními údaji na www.energus.cz se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Provozovatel těchto stránek je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele internetové prezentace a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky. Zákazník svým svobodným rozhodnutím dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek. Osoby poskytující informace berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně odvolat a provozovatel údaje odstraní.
Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2008 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

Nákup u nás je zcela bezpečný

Nákupy u nás jsou pro Vás zcela bezpečné. Proč to můžeme tvrdit?
  • protože námi nabízené výrobky jsou nové, originál zabalené, na všechny je poskytována plná záruka výrobcem (potvrzený záruční list - fakturu dostáváte ihned spolu s výrobkem) a v případě poruchy můžete využít kompletní záruční síť jednotlivých značek, případně zboží reklamovat přímo u nás
  • protože si zboží můžete při našem doručení prohlédnout a zkontrolovat ještě před jeho převzetím a uhrazením kupní ceny
  • nepoužité zboží můžete bez udání důvodů do 14 dnů vrátit a my Vám obratem vrátíme celou částku
  • chráníme Vaše osobní údaje – požadujeme pouze ty, které jsou nutné k doručení zboží a neposkytujeme je třetím stranám

Kontakty

E-mail: info@energus.cz Skype kontakt: Energus
Telefon: 257315023 , 603267236

 
 
Twinlab - špičková kvalita / výborná chuť

KONTAKTY ENERGUS:

Tel: 257315023
Tel: 603267236
Email: info@energus.cz
 
»
Champion nutrition Natures plus Cytosport Twinlab Supreme Protein San Carbboom Nutrend Nutrixxion
 
«